Mobil

iPhone 6, 4 saniyeliğine göründü! [Video]

Şimdi de cihazın bu tasarımla gelebileceğini gösteren bir video yayınlandı.

iPhone 6, 4 saniyeliğine göründü! [Video]

Amerika menşeili Apple firmasının şu sıralar gündemden düşmeyen yeni modeli iPhone 6'nın sızdırılmadık görüntüleri kalmadı desek yeridir. Şimdi de cihazın bu tasarımla gelebileceğini gösteren bir video yayınlandı.

Asya'dan gelen 4 saniyelik bir videonun geçtiğimiz aylarda Foxconn'da çekilen görüntülerle benzerlik taşıması oldukça ilginç görünüyor. Videoda ki telefona baktığımızda, yeni jenerasyon iPhone 6'nın köşeleri yuvarlatılmış bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Ayrıca görüntüde ki iPhone 6'nın geniş ekranlı ve ince yan çerçevelere sahip 4.7 inçlik modeli olduğu söyleniyor.

1398633910_img20140427225615.jpg

Öte yandan videodakı cihazın tasarımı bana hiç yabancı gelmedi. Hatırlayacak olursak bu ayın başlarında, Hong Kong elektronik fuarında sergilenen iPhone 6 maketlerinin yeni yayınlanan videoda ki cihazla birebir benzerlik gösteriyor. Bakalım iPhone 6 gerçekte de böyle bir tasarımla mı gelecek bekleyip görelim...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.