Mobil

iPhone 6 ile dalga geçen Samsung'un Galaxy Note 4 fiyaskosu!

Samsung Galaxy Note 4'ün üretim hatası ortaya çıktı.

iPhone 6 ile dalga geçen Samsung'un Galaxy Note 4 fiyaskosu!

Apple’ın phablet modeli iPhone 6 Plus’ın piyasaya sürülmesi ile birlikte eğiliyor haberleri gelmeye başlamış ve bu sorun sosyal medyada alay konusu olmuştu. Apple’ın ezeli rakibi Samsung’da iPhone 6 Plus’ın bu sorunundan faydalanmak istemiş ve defalarca eleştiri ve alay konusu etmişti. Ancak şimdi de Samsung’un Galaxy Note 4’ü piyasaya sürmesi ile bu cihazın bir sorunu ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Samsung Galaxy Note 4 modelini Ekim ayında çıkaracağını duyurmasına rağmen, acele etti ve memleketi Güney Kore ile Çin’de 26 Eylül tarihinde Galaxy Note 4’ü başlattı. Ancak şirketi bir sürpriz bekliyordu.

Kore basınına göre, oldukça çok sayıda Samsung Galaxy Note 4 satın almış kullanıcılardan gelen şikayetlerde akıllı telefonun ekranı ve gövde arasındaki bir boşluk olduğu iddia edildi. Cihazdaki bu boşluk bir A4 kağıdı ve kartvizit girecek kadar.

Kaynağa göre Samsung, sorunun farkında olduğunu ve dünya çapında cihazı satışa sunmadan bu sorunu gidereceklerini söyledi.

1411992846_galaxy-note-4-issues.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.