Mobil

iPhone 6 İşitme Engellilerin Umudu mu Olacak?

Apple iWatch ekibini her geçen gün güçlendiriyor!

iPhone 6 İşitme Engellilerin Umudu mu Olacak?

Apple son 1,5 yıldır iWatch üzerinde çalışıyor. Apple iWatch'ın insanlarda ilk nesil iPhone'un bıraktığı izlenimi bırakmasını istiyor ve bu konuda özel ekipler kurarak yoluna devam ediyor. 

iWatch ekibine dünyanın dörtbir yanından bilim adamları alan ve en son Philips’te Consumer LifeStyle Uyku Araştırma Programı ve Beyin Vücut Davranış Grubunda baş araştırmacı olan Roy Jem Raymann’ı bünyesine katmıştı. Apple her sektörden ve her bilim adamıyla iWatch'ın ve HealthBook programının geliştirilmesi için çalışmakta.

Bu programın ve iWatch'ın geliştirilmesi için; MIT Medikal Elektronik Cihazlar Geliştirme Enstitüsünde çalışan Eric Winokur önümüzdeki haftalarda Apple katılmak için özel araştırma üniversitesi bırakarak olacak siteyi söyledi. Bu söylemden sonra ise Apple'ın yeni iPhone 6'nın kulaklığı EarPod'un daha efektif kullanılabilmesi için bazı geliştirmeler yapabileceği konuşulmaya başlandı.

1399031444_winokur.png

Belki de yeni iPhone 6; işitme sorunu yaşayanlar için yeni bir umut olacak...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.