Mobil

iPhone 6 ve 5.Nesil iPod Touch'ın Benzerliği Soru İşaretlerini de Beraberinde Getiriyor

iPhone 6'ya ait yeni görseller ortaya çıktı

iPhone 6 ve 5.Nesil iPod Touch'ın Benzerliği Soru İşaretlerini de Beraberinde Getiriyor

Apple'ın yeni nesil iPhone 6 telefonu daha çıkmadan ortalığı kasıp kavuruyor. Mobil sektörde satışların iPhone 6 beklentisi yüzünden durma noktasına yaklaştığı ise bilinen bir gereçek. Sırf bu yüzden Apple'ın iPhone 5S ve iPhone 5C satışlarını arttırmak için takas programını başlattığı haberini yapmıştık. 

iPhone 6 tasarımları ile ilgili her gün yeni bir haber yayımlanırken en gereçkçi iPhone 6 tasarımı ile 5. nesil iPod Touch yanyana konduğunda aradaki benzerlik şaşırtıcı görünüyor. 

İtalayan internet sitesi macitynet.it haberine göre Apple şu anda ortada dolaşan iPhone 6 konseptini geçtiğimiz yıl piyasaya sunmuştu. Bu yıl (iPhone 6 bu şekilde gelecekse) iPod Touch'ı daha büyüğünü ve telefon etme özellikli modelini yapmak Apple açısından zor olmayacağının da altı çizilmekte. 6,1 mm kalınlığa sahip 5. nesil iPod Touch'ın ekranı 4 inçten 4.7'ye çıkınca kalınlıktan ödün vermeden hem pil kapasitesinin rahatlıkla artabileceği hemde modem özelliğinin bu inceliğe rahatlıkla entegre edilebileceğini öngörebiliriz. İşte sitenin paylaştığı "muhtemel" iPhone 6 ve iPod Touch resimleri.

1399717272_iphone6ipodtouch1.jpg1399717282_iphone6ipodtouch2.jpg1399717292_iphone6ipodtouch3.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.