Mobil

iPhone 6'nın Kalıbı Çıkartıldı!

iPhone 6 tasarımları sergilenmeye devam ediyor

iPhone 6'nın Kalıbı Çıkartıldı!

Apple'ın iPhone 6 lansmanı bir değişiklik olmazsa Eylül ayında gerçekleşecek; ama Apple LG G3, yeni Galaxy S5 ve yeni Xperia Z2 ile potansiyel bir müşteri kaybı yaşmamak için; ve iPhone 6'nın gizliliğini ne kadar koruyabileceğini bilmediği için iPhone 6 lansmanını Haziran ayı içinde gerçekleştirebilir.

Apple iPhone'da kullandığı vidayı bile taşeron firmalara yaptırmakta. Bundan dolayıda montaj aşamasına geçilmeden evvel telefonun birçok (yayınlanan fotoğrafların doğru olduğunu kabul ettiğimizde) özelliği ortaya çıkmış oldu.

Oldukça ilnce tasarlanan iPhone 6nın ilk nesil iPhone gibi daha yuvarlak hatlara sahip olacağı ve tuş takımlarının yuvarlaktan, dikdörtgen biçimine kavuşacağı öngörülmekte. 

iPhone 6 fotoğraflarının birçoğunu yayınlayan Nowwhereelse.fr sitesi yeni bir iPhone 6 kalıbı yayınladı. Bu kalıbın 4,7 inç boyutlarında ve 6 mm inceliğe sahip olduğu belirtiliyor. Peki siz bu kalıp fotoğrafları için ne düşünyorsunuz? Bunlar tamamen aldatmaca mı yoksa gerçeklik payı olabilir mi?

1398866714_maquette-proto-iphone-6-01.jpg1398866724_maquette-proto-iphone-6-02.jpg1398866744_upload2.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.