Mobil

iPhone 6'nın yeni görüntüleri ortaya çıktı!

iPhone 6'nın bu görselleri gerçeğe en yakın görseller olarak göze çarpıyor.

iPhone 6'nın yeni görüntüleri ortaya çıktı!

iPhone 6 hakkında sızan görüntüler arasında gerçeğe en yakın bulduğumuz bu görsellere Çin'in ünlü ünternet sitesi Baidu'da rastladık. Sızdırılan tüm resimlerde iPhone 6'nın 6 mm kalınlığa sahip olacağını görüyoruz. Parmak izi okuma teknoploji devamö ederken köşeli yapıdan ilk nesil iPhone'a dünüş yapılacağınıda anlıyorduk.

Yeni iPhone'un cam kaplama mı yoksa farklı bir malzemeden mi üretileceği belirsizliğini korurken bu resimlerden anladığımız  kadarıyla sadece görsel olarakdeğil mazleme kalitesi açısından da ilk nesil iPhone'un kopyalandığını gördük.

Bu fotpğrafları doğru olarak kabul edersek; iPhone 6'nın alüminyum arka yüzeye sahip olacağını görsellerden anlayabiliyoruz. Bununla birlikte çift LED flaştan da vazgeçildiğini görebilmekteyiz fakat Apple'ın çift flaş ışığı yerine tek bir flaş kullanarak fotoğrafların bembyeaz çıkması işine bir çözüm bulduğuda belirtilmekte. Dilerseniz yeni iPhone 6 görüntülerini birlikte inceleyelim.

1399115032_white-iphone-6-1.jpg1399115047_white-iphone-6-2.jpg1399115065_white-iphone-6-3.jpg1399115079_white-iphone-6-4.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.