Mobil

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus, kafes döğüşçüsüne karşı! Video

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus MMA dövüşçüsü Luke Rockhold’ın dayanıklılık testinde sınıfta kaldı.


Apple’ın geçtiğimiz hafta dünyanın farklı noktalarında satışa sunduğu yeni modeli iPhone 6s Plus, bu kez daha önce görülmemiş bir dayanıklılık testine tabi tutuldu. Şirketin iPhone 6s ve iPhone 6S Plus modeli, bu kez dövüş ustası Luke Rockhold tarafından test edildi.  

Square Trade ekibinin öncülüğünde yapılan testlerde Luke Rockhold, yeni iPhone modellerini kendine has yöntemler ile test etti. Luke Rockhold, öncelikli olarak geçen yıl piyasaya sunulan iPhone 6, ardından iPhone 6 Plus, daha sonra iPhone 6S ve son olarak da iPhone 6S Plus modellerini tek bir tekme ile duvara fırlattı. Bu testin sonunda tüm modeller kullanılamaz hale geldi. 

1443902066_img20151003225022.jpg

Ayrıca Rockhold, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerine  ayrı bir test uyguladı. iPhone 6 Plus ve iPhone 6S Plus modellerini eline alan Rockhold, Apple’ın en dayanıklı modellerinden olan iPhone 6s'i ortadan kolayca büküp parçalarken, iPhone 6S Plus'ı bükmekte zorlansada ikiye ayırmayı başardı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.