Mobil

iPhone 8'in sızdırılan şeması farklı bir özelliğe işaret ediyor (Güncelleme)

Apple'ın merakla beklenen akıllı telefonu iPhone 8'e ait kasanın sızdırılan şeması farklı bir özelliğe işaret ediyor


Yaklaşık bir hafta önce, yaklaşmakta olan tam ekran iPhone 8'in gövdesine ait olduğu iddia edilen bir sızıntı görmüştük. Görüntü, çift kamera modülünün dikey yerleştirilmesi, imza Apple logosu ve TouchID parmak sensörü için oldukça şüpheli bir noktanın yer aldığı alüminyum kasa biraz şüpheli görünüyordu.

Neyse ki, o zamandan sonra, tarayıcı için şüpheli yerleşimi çürüten farklı sızıntılar gördük. Ve bugün, yine yaklaşan iPhone'un şematik bir tasarım şablonu, tasarımcı ve sızıntı kaynağı Benjamin Geskin tarafından yayınlandı. 

1493290892_iphone-8-case-schematics-leak.jpg

Şema dikey kamera modülünü teyit ediyor ancak, telefonun arka kısmında bir TouchID tarayıcı izi göstermiyor. Bunun yerine, büyük bir yuvarlak kesik görüyoruz. Birçok kişi bu kesiğin kablosuz bir şarj modülünün yeri olabileceğini düşünüyor. 

Bay Geskin'e göre sızıntı kaynağı %95 güvenilir. Görüntülerin yol açtığı diğer sızıntıları ve spekülasyonları araştıran bazı kişiler, yeni iPhone'un kablosuz şarj özelliğini kapatmak için bir cam arka tasarıma sahip olabileceğini söylüyor. Diğerleri ise Apple'ın telefonun arkasında bir yastık modülü üzerinde çalıştığını söylüyor.1493290915_iphone-8-case-schematics-leak-1.jpg

Güncelleme: iPhone 8'e ait yeni şema ve kalıplar sızdırıldı. Weibo'da bulunan bir resmin, Apple iPhone 8'in en yeni şemalarını gösterdiği iddia ediliyor. Apple'ın akıllı telefonunun 10. yıldönümü baskısı, dikey olarak yerleştirilmiş bir çift kamera kurulumuyla bir kez daha ortaya çıkıyor.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda bu şema ve kalıpları inceleyebilirsiniz.

1493457874_alleged-schematics-for-the-iphone-8.jpg
1493457889_image-reportedly-shows-the-mold-for-the-front-of-the-iphone-8.jpg
1493457908_image-allegedly-shows-the-iphone-8s-back-cover.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.