Mobil

iPhone SE 2 ile beraber yeni bir model daha gelebilir

İddialar doğruysa Apple, kısa bir süre sonra tanıtması beklenen iPhone SE 2 modeliyle beraber yeni bir telefon daha tanıtacak.

iPhone SE 2 ile beraber yeni bir model daha gelebilir

Giriş seviyesi uygun fiyatlı model ailesi olan iPhone SE'nin ikinci sürümü ile ilgi iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Son iddia ise Apple'ın bu modelle beraber yeni bir telefon daha tanıtacağı yönünde.

iPhone SE 2 ile beraber yeni bir model daha gelebilir

İddianın kaynağı ise Digitimes taraffından yayınlanan bir rapor. rapora göre Apple, iPhone SE 2 ile beraber LCD ekranlı yeni bir cep telefonu daha tanıtacak. Uzun bir zamandır beklenen iPhone SE 2 modelinin Mart ayında satışa sunulması bekleniyor.

Tedarik zincirlerine dayandırılan rapora göre Apple, 2020 yılında iPhone ailesine LCD ekranlı yeni bir model daha ekleyecek. Bu yeni modelin ekranının ise 5.5 ya da 6.1 inç olması da beklentiler arasında yer alıyor. Yeni modelin piyasaya sürülüş tarihi ise 2020'nin sonu ya da 2021 yılının başı olacak.

İddiaları ele alacak olursak bu modelin iPhone SE 2'nin bit üst modeli olabileceği ortaya çıkıyor. Elbette bunların tamamının iddia olduğunu da belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.