Mobil

realme Türkiye'de faaliyetlerine başladı

Çin'in önemli telefon markalarından biri olan realme Türkiye'de faaliyetlerine başladı.

realme Türkiye'de faaliyetlerine başladı

Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız realme ve OnePlus markalarının Türkiye pazarına giriş yapacağı haberine doğrulama geldi. OPPO ve OnePlus ile beraber BBK şirketinin bir iştiraki olan realme, Türkiye'deki faaliyetlerine başladı. Temmuz ayında açtığı Instagram hesabını son dönemde aktif olarak kulanmaya başlayan markanın önümüzdeki günlerde basın toplantısı yapması da bekleniyor.

realme Türkiye'de faaliyetlerine başladı


Türkiye pazarında ayrı bir ekip kurulup kurulmayacağı henüz belli olmayan realme'nin ülkemizde ofisi bulunan OPPO gibi ayrı bir şirket mi olacağı bilinmiyor. Markanın sadece Instagram değil aynı zamanda Türkçe Twitter hesabı da bulunuyor. Temmuz ayında açılan hesabın son bir aydır daha aktif olduğu görülüyor. Bu da markanın Türkiye operasyonlarını hızlandırdığı anlamına geliyor.

OPPO Türkiye tarafından geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın toplantısında BBK çatısı altında bulunan realme ve OnePlus'ın Türkiye operasyonlarının başlayacağı bilgisi de verilmişti.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Merhaba, biz geldik. Üstelik abartmaya geldik. 😎

realme Türkiye (@realmeturkey)'in paylaştığı bir gönderi ()




Yorumlar
vatandaş
aman xiaomi gibi olmasın fiyatları da... malum nette fiyatları uygun oluyor ülkemize gelince fiyatları samsung gibi oluyor...
Cevapla
💠 GakkoCan 💠
Realme nin fiyat politikasında Şayomiyi örnek almasını istim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.