Mobil

iPhone’a özel Online Hizmet Merkezi uygulaması

Türk Telekom, Online Hizmet Merkezi için iPhone platformuna özel olarak hazırladığı mobil uygulamasını kullanıma sundu.


Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, “mükemmel müşteri hizmetleri” vizyonu kapsamında geliştirdiği Online Hizmet Merkezi iPhone uygulamasını kullanıma sundu.

Türk Telekom’un Online Hizmet Merkezi için hazırladığı iPhone uygulaması ile kullanıcılar tarife değişikliğinden fatura ödemeye, kampanya katılım şifrelerini öğrenme ve görüşme detaylarını incelemeye kadar birçok işlemi hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyor. Türk Telekom Online Hizmet Merkezi iPhone uygulamasını telefonlarına yükleyen Türk Telekom müşterileri, uygulama üzerinden avantajlı fiyatlarla her yöne SMS gönderimi de yapabiliyor.

1384091372_tt-iphone-uygulama.jpg

Türk Telekom Online Hizmet Merkezi iPhone uygulaması, kullanıcılarına Türk Telekom ofis ve bayilerinin konumlarını öğrenerek yol tarifi alma, kampanya şifrelerini öğrenme gibi olanaklar da sunuyor. Ayrıca kullanıcılar gerektiğinde uygulama üzerinden en yakın eczane bilgilerine de hızlıca ulaşabiliyor.

Türk Telekom müşterileri uygulama sayesinde, abonelikleri ile ilgili işlemleri çağrı merkezini aramalarına ya da Türk Telekom ofis ve bayilerine gitmelerine gerek kalmadan 7 gün 24 saat boyunca hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyorlar. Uygulama iPhone serisi akıllı telefonlara Apple iTunes Store platformu üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.