Mobil

iPhone'nunuzun hem şarjını hem depolama alanını artırın! [Video]

iPhone'ların en büyük sorunu olan pil ve depolamaya farklı bir çözüm bulundu


#direniphonesarji tagıyla insanların iPhone kullanırken şarjları bitmesin diye nasıl şekilden şekle girdiklerini anlattıkları ve resimledikleri oldukça keyifli bir topluluğa ulaşabilir; buradan farklı kişilerle tweetleşebilirsiniz. Bu traji-komik durum iPhone kullanıcılarının kronikleşmiş bir sorunudur. “iPhone'nun varsa şarj sorunu yaşamalısın - yaşayacaksın” gibi bir algıyı normalleştirmek ancak Apple'a nasip olurdu ve görüyorum ki öyle de oldu.

Şarj sorunlarıyla uğramak istemeyen ve iPhone kullanmak isteyen kişiler ise içinde ekstradan pil olan kapakları tercih ediyorlardı. Bu kapaklar şarj sürelerini uzatsa da telefonlarını hem inanılmaz derecede uzatıyor ve akıl almaz şekilde kalınlaştırıyor.  

Gülü seven dikenine katlanır mantığıyla iPhone kullanıcıları bu kapakları kullanmaya devam ediyorlarken Apple için en güzel çözümleri sunan Mophie firması Space Pack serisi yeni nesil kapaklarını tanıttı. Bu kapak ile telefonunuzun piline ekstradan 1700 mah pil gücü ve 64 GB depolama alanı sunuluyor. Bu depolama alanının SD kartlardan daha hızlı bir yonga setinden oluştuğu belirtilirken şarkı, film resim gibi dosyalarınızı burada saklayabiliyorsunuz.

Fiyatı ise bir miktar pahalı ama hiçbir çözüm sunmayan bir telefona ekstradan pil ve depolama alanı sunmanın da bir getirisi var. 250 dolarlık fiyatı nasıl bulursunuz bilemiyorum ama muadil ürünlere baktığınızda böyle bir ürün için bu fiyatın oldukça uygun göründüğünün söyleyebiliriz.

 1404382674_image-mophie-64gb-space-pack.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.