Mobil

iPhone'un sevilen futbol oyununa yeni özellikler geldi!

iPhone'un sevilen futbol oyunu çek-bırak, yeni çıkan ve son sürümü olan yeni iki yenilikle geliyor!


Herkez isterdi ki gerçek hayatımızda zevk aldığımız futbol oyunların telefonlarda olmasını bir çok ıPad, ıPhone gibi telefonlarda futbol oyunları daha da fazla oynanılmaya başladı.

Sanal ortamlarda oynadığımız artık klasik olan çek-bırak futbol oyunu ıPad ve ıPhone'da.

Soccer Arena'yı ücretsiz indirmeniz buradan mümkün. Terra Bilgi İşlem tarafından geliştirilen Soccer Arena yeni özellikleri ile Lig Modu sunuyor. 10 tane takım arasında şampiyonluk yarışı içinde oluyorsunuz bunun yanında farklı takımlar ile 3 tane lig geliyor. Oyun başlamadan önce ayarlar üzerinden karşı takım ile müsabakanızın zorluk seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Online üzerinden oynanabilme mümkün. Arkadaşlarınız ile birlikte keyif alabileceğiniz bir oyun hale gelebilen Soccer Arena şimdi ise dünya üzerinden bir çok kişi ile maç yapabiliyorsunuz.

Gol atmanız için gereken tek şey şut. Şut pozisyonlarınızı boş alanlarda yapmanızı öneririz. Rakip şutlarınızı kalecinizi hareket ettirerek kontrol edebilirsiniz. Gol atıldıktan sonra seremoniler ve ses efektleri eklendi. Bu ayrı bir keyif veriyor.


1344937113_2012062123050518272.jpg
Top size geldiği an 10 saniye süreniz var bu süre içinde şut çekmeniz gerekiyor. Toplam oyun süresi 5 dakika. Oyun sırasında reklamlardan kurtulmak istiyorsanız yada takımınızın logosunu, forma renklerini ve takım adları vb gibi özellikleri değiştirmek istiyorsanız 0.99 dolara tam sürümünü indirerek bu özelliklere sahip olabilirsiniz. Keyifli oyunlar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.