Mobil

LG 'Optimus Vu' satışa çıkıyor!

LG'nin ilginç ekran boyutlarına sahip telefonu satışa çıkıyor!


Samsung Galaxy Note'un çıkışının ardından rakipleri de büyük ekranlı telefon üretimini başlatmıştı. Galaxy Note'a ilk cevap LG'den gelmişti. LG Vu canavar boyutundaki telefonunu sonunda satışa çıkaracak. Bu sonbaharda çıkması beklenen telefonun henüz ne yazık ki ne zaman ve hangi operatör ile çıkacağı bilinmiyor.

5 inç ekran boyutundaki büyüklüğünün yanında 4:3 oranlarında olması ile dikkat çekiyor. Wi-Fi özelliklerinden yola çıkılarak yapılan tahminlere göre ilk olarak sonbaharda Verizon ile satışa çıkacak. Optimus Vu bir çok telefonun aksine 4:3 oranlarındaki telefonuyla alışılmışın dışında bir deneyim sunacak.

1344903442_optimusvu.jpg

Genel özelliklerini hatırlatacak olursak, Optimus Vu 1.5 GHz dört çekirdekli Snapdragon S4 işlemci,  5 inç 1024x768 IPX ekran, 8 MP kamera, LTE bağlantısı, Android 4.0 ICS işletim sistemi ve daha fazlasına sahip olacak. incelememizde detaylı bilgilere göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
geç kalmadı mı lg?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.