Mobil

İşte bir Android 4.0.4 güncelleştirmesi daha geliyor!

Android 4.0.4 kimin için geliyor?

İşte bir Android 4.0.4 güncelleştirmesi daha geliyor!

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S 2 için Android 4.0.4 güncelleştirmelerinin başladığı haberini almıştık. Galaxy S 2 için bu güncelleme biraz geç kaldı diyebiliriz. Hala bir çok ülkede güncelleme yayınlanmadı. Şimdiki Android 4.0.4 ise HTC'nin amiral gemisi için aktive edildi.

Eğer HTC One X telefonunuz uluslararası ise güncelleştirme için telefonunuzu kontrol edin. HTC One X sahipleri artık Android 4.0.3'ten terfi aldı. Güncelleştirmeyi HTC Sense ile tecrübe edenler de bilirler, bazı ekstra özelliklerle geliyor. Bunlardan biri harita özellikleri daha iyi çalışıyor. Tarayıcılarda sekmeler ile son kullanılan uygulamalar butonuyla erişim kolaylıkları sağlanmış.

1344901571_htc-one-x-21-620x349.jpg

Ayrıca kamera uygulamasına da bazı özellikler eklenmiş. Bunlara ek olarak bazı hatalar da düzeltilmiş. Güncelleştirmeyi yüklerseniz karşılaştığınız yeni özellikleri ve değişiklikleri bizlere de ulaştırabilirsiniz, yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorumlar
Misafir
HTS One S içinde 4x4 gözle bekliyoruz ilgili güncellemeyi :) Recep ; söyle arkadaşlara ellerini çabuk tutsunlar :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.