Mobil

İşte yaşlandıran uygulama!

Yaşlı halinizi merak ediyor musunuz?


Bazı insanlar yaşlanmaktan korkar bazısı ise yaşlı hallerinin nasıl görünceğini merak eder. Siz de yaşlı halinizin nasıl görüneceğini merak ediyorsanız bu uygulama tam size göre. Genelde kullanıcılarına bu tarz uygulamalar sunan PiVi & Co firmasının çıkardığı AgingBooth uygulaması size tek bir tık ile yaşlı halinizi görme olanağı sağlıyor.

Uygulamada yaşlı halinizi görmek için yapmanız gerekenler basit. İlk olarak uygulamaya girip kamera özelliği ile bir fotoğraf çekiyor ya da galeride var olan bir fotoğrafınızı seçiyoruz. Daha sonra uygulama seçtiğimiz fotoğrafta yüzünüzün belli başlı yerlerini seçecek. Bu seçme işlemi tamamlandıktan sonra yapmanız gereken şey sadece "Hazır" düğmesine basmak. Sonrasında uygulama ileri bir yıla gidiyor ve seçtiğiniz fotoğraflara bazı filtreler uygulayarak sizin yaşlı halinizi gösteriyor. Ama biz yine de söyleyelim yüzünüz korkutucu gözükse de burada önemli olan eğlenmek.

1344903901_yasli.jpg

En iyi 15 - 60 yaş arasındaki kişiler üzerinde çalışan uygulamanın yapımcıları tamamen yaşlı haliniz ile benzerliği garanti etmese de ortaya çıkan sonucun sizi eğlendireceğini düşünüyor.

iOS platformunda Türkçe sürümü de bulunan uygulama bu platformda 0.99 dolara satışa sunulurken, Android platformunda ücretsiz olarak satışta.

Uygulamanın Android versiyonunu buradan indir.

iOS versiyonunu ise buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.