Mobil

Xiaomi Mi Mix 2S'in resmi görseli yayınlandı

Xiaomi'nin merakla beklenen amiral gemisi akıllı telefonu Mi Mix 2S yayınlanan afişler ile ortaya çıktı.

İşte çerçevesiz Xiaomi Mi Mix 2S!

27 Mart'ta duyurulacak olan Xiaomi Mi Mix 2S, tanıtım öncesi sızdırılmaya devam ederken, bir yandan da şirket afiş ve posterlerle telefonu gösteriyor. Xiaomi, bir takım yeni tanıtım afişi daha yayınladı. 

Şirket, daha önce de benzer afişler yayınlamıştı ancak, bu kez farklı olan şey, Xiaomi Mi Mix 2S’in ön panel tasarımının yeni posterlerde tam olarak ortaya çıkmış olmasıdır.

Xiaomi Mi Mix 2S'in resmi görseli yayınlandı - Resim : 1Yeni posterlerde görünen Xiaomi Mi Mix 2S, mevcut Mi Mix 2'ye kıyasla oldukça ince çerçevelere sahip.  Söylentilerden alınan en son bilgilere göre, Xiaomi Mi Mix 2S, Çinli üreticinin 8GB + 256GB bellek kurulumuna sahip ilk akıllı telefonu olabilir. 

Xiaomi Mi Mix 2S'in resmi görseli yayınlandı - Resim : 2Muhtemelen, Mi Mix 2S'nin birinci sınıf seramik sürümünün yanı sıra, 6GB'lık RAM’li daha ucuz versiyonlarının da yer alması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.