Mobil

İşte çift ekranlı cep telefonu!

Dünyadaki büyük firmalar mobil teknolojisinde hızlı bir ilerleme kaydederken küçük bir firmadan da ilginç bir atak yapıldı


Dünyadaki büyük firmalar mobil teknolojisinde hızlı bir ilerleme kaydederken küçük bir firmadan da ilginç bir atak yapıldı.

Sanalda yaptıkları ürünün videoları dolaşmaya başlayan Imerj Design adlı firma birbirinden bağımsız çalışabilen çift ekranlı cep teefonu üretti. Aynı zamanda birbiriyle bağlantılı halde de çalışabilen çift ekranlı telefon , istenildiği zaman tek bir ekran olarak da kullanılabilmekte. Bu özelliğiyle istenildiği zaman bir tablet bilgisayara veya büyük klavyeli akıllı cep telefonuna dönüşebiliyor.

1309030785_imerj-design.jpg

firma bu cihazı ikisi bir arada çift ekran olarak tanımlıyor. Piyasaya Android işletim sistemiyle sunulan bu cep telefonu istediğiniz zaman telefon, istediğiniz zaman film göstericisi, istediğiniz zaman kamera ve istediğiniz zaman akıllı bir asistan haline dönüşebiliyor.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.