Mobil

İşte çift kameralı iPhone 7'nin ilk klonu!

Apple iPhone 7 tanıtılmadan kopyaları çıkmaya başladı.


Akıllı telefon tarihinde her zaman Çinli üreticiler popüler akıllı telefonları daha piyasaya sürülmeden klonlamakla meşhur olmuştur. Bu üreticilerin bir kısmı kendine özel telefonlar üretip dünyanın en iyi üreticileri arasına girse de, halen klon yapan firmalar mevcut.

Şimdiye kadar en çok kopyalanan telefon ise Apple’ın iPhone modeli oldu. Çinli üreticiler sızıntılardan faydalanarak telefon çıkmadan önce benzerini üretip piyasaya sürüyorlar. Tabii ki doğal olarak şimdi de tanıtımına yaklaşık iki buçuk ay kalan iPhone 7 Plus’ın klonunu yaptılar.

1466841986_img0082.jpg

Bildiğiniz gibi iPhone 7 Plus veya Pro adı ile beklenen phablet modelin çift kamera özelliğine sahip olacağı söyleniyordu. Bu klon da çift kameralı olarak tasarlanmış. Telefonun arkasında Tayvan tarafından tasarlandı Çin tarafından üretildi yazısı yer alıyor. Gül altın rengindeki telefonun ön kısmı görülmüyor. Muhtemelen Androidli olan telefonun özellikleri de bilinmiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.