Mobil

İşte çift SIM kartlı iPhone!

iPhone'nuz çift SIM kartlı olacak. Nasıl mı? Haberimizde!


Apple'ın ileri bir zamanda çift SIM kartlı bir iPhone piyasaya sürüp sürmeyeceğini bilmiyoruz. Ancak çift hatta sahip ve iki telefon kullanmaktan sıkıldıysanız akıllı telefonunuzda iPhone ise bu aksesuar tam size göre.

thumbsUp!'ın ürettiği ve iPhone 4 - 4S ile çalışan bu yeni aksesuar, telefonunuzda aynı anda iki SIM kartı kullanmanıza olanak tanıyor. Bu aksesuar ile tek tuşla diğer karta geçebileceksiniz.  Aksesuarın özelliği bununla bitmiyor. Bu aksesuar ile aynı zamanda telefonunuzu çiziklere ve düşmelere karşı koruyabileceksiniz.

1347213312_iphone-4s-case.jpg

thumbsUp! İş Geliştirme Müdürü Wojtek Kolan, aksesuar için yaptığı açıklamada: "İş için ve kişisel kullanım için birden fazla telefon taşımanın yarattığı sıkıntılardan bahsederken sadece iPhone'unuzu kullanarak ikisi arasında geçiş yapmanın hayatımızı ne kadar kolaylaştıracağını fark ettik. Bu aksesuar, iki telefon yüzünden eli kolu bağlananlar için ideal. Aynı zamanda teknolojiyi hayatınızı kolaylaştırmak ve masraflarınızı azaltmak için kullanmanın da mükemmel bir örneği." dedi.

Aksesuar hem normal, hem micro SIM kartlarla çalışabiliyor. Ayrıca yurtdışı seyahatlerinizde yabancı bir kart takmak için kullanabiliyorsunuz. 29,99£ fiyat etiketi ile satılacak olan çift SIM kart iPhone kasasının Türkiye'ye gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Yorumlar
Nokia E90
Cok iyi bir fikir! bir de Q klavye yapsa! comminicator gibi konforlu olur o zaman alirim.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.