Mobil

İşte çocuklara İngilizce öğreten uygulama!

Çocuklara İngilizce öğreten uygulama AmusingAbc-Numbers'ı iPad için yayınlandı.


Bilgi Kurdu'nun Yeni Girişimlerinden Olan Kubi Mobi, Çocuklara İngilizce Öğreten Uygulaması AmusingAbc-Numbers'ı iPad için yayınladı. 3-5 yaş arasındaki çocukların İngilizce öğrenmelerine yardımcı olmayı hedefleyen, eğitsel mobil uygulamalar serisi AmusingABC, Kubi Mobi tarafından tüm dünyada piyasaya sürüldü.

Eşsiz tasarımı, eğlenceli ve sürprizli etkileşimleri ile çocukların 1’den 100’e kadar rakamları tanımasını, İngilizce olarak doğru telaffuz etmelerini amaçlayan AmusingABC-Numbers uygulaması,aynı zamanda çocukların hem kendi kendilerine hem de aileleriyle birlikte oyun oynayabilmelerini de sağlıyor.

1345983528_mzl.jvntcmhx.480x480-75.jpg

Kasım ayında bu seriden çıkacak olan AmusingABC-Words uygulaması ise, farklı versiyonlarıyla çocuklara her harften yüzlerce kelimeyi öğretecek. Öncelikle iPad tabletler için geliştirilen uygulamalar, pek yakında Android tabletler için de piyasaya sürülecek.

Uygulama iTunes’da şu adresten indirilebilir: http://itunes.apple.com/us/app/amusingabc-numbers/id551614801?mt=8

1345983561_mzl.vfnzxqmj.480x480-75.jpg

AmusingABC-Numbers Uygulamasının Özellikleri

• Uygulama 3-5 yaş arasındaki çocuklara yöneliktir.

• Etkileşimli bir uygulamayla çocuklara yardımcı olan eğitmen Kai, çocukların sırayla veya rasgele 1 ile 100 arasında bir sayı seçmesini ve seslendirmesini istiyor.

• Kendi seslerini kaydedip dinleyen çocuklar, her 10 rakam da bir

sürpriz hediye kazanıyorlar.

• Sezgisel arayüzü ile 3 yaşındaki çocuklar bile, AmusingABC-Numbers uygulamasını kolayca kullanabilirler.

• Kubi Mobi tarafından geliştirilmesi devam eden, ebeveynlerin çocuklarının eğitsel oyunlardaki performanslarını ve gelişimlerini takip edecekleri uygulama, SAM, Aralık ayında yayına girecek.

• Bu uygulamanın beta kullanıcılarından biri olup hem SAM’in gelişimine yardımcı olmak hem de gelecekte yayınlanacak oyunlarımız için “bedava indirim kuponu” kazanmak için buraya kayıt yaptırın:


Yorumlar
Misafir
zenginlere ancak :))
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.