Mobil

HTC akıllı telefon fiyatlarını indirecek!

HTC daha çok satmak için fiyatları düşürecek.

HTC akıllı telefon fiyatlarını indirecek!

HTC, akıllı telefon pazarının öncü oyuncularından biri. Şirket fiyat politikasını yeniden gözden geçirmişe benziyor. Yeni gelen haberler bu konuda tüketicilerin yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

HTC firması, 2012 yılında fotoğraf odaklı bir akıllı telefon portföyü hazırlayarak kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Ancak firma hazırladığı üst düzey modellere rağmen sektördeki Apple ve Samsung gibi büyük şirketlerin her zaman gerisinde kaldı.

1345920911_htchaber3.jpg

Şirket son zamanlarda kar etmek konusunda da sıkıntı yaşıyor ve fiyat konusunda değişiklikler yapabilir. Çin merkezli kaynaklardan alınan haberlere göre HTC şuanda üzerinde çalışılan Android ve Windows Phone 8 işletim sistemine sahip olacak üst düzey telefonlarını daha ucuza piyasaya sürmeyi planlıyor.

Cihazlarda indirim yapabilmek için firma cihazlarda kullanılan parçalarda ve dış gövde tasarımında değişiklik yapmayı planlıyor. HTC, kaliteden ödün vermeden maliyetleri düşürmeyi planlıyor. Şirket bu şekilde hem pazar payını hem de gelirlerini artıracak. Bakalım HTC bu yöntemle kar payını artırabilecek mi?

Yorumlar
Misafir
HTC'nin sorunu güncellemeleri çok geç vermesi hatta vermemesi ! Satın alırken dikkat edin derim.
Cevapla
Misafir
neden tek kalsın ki?
Cevapla
Misafir
HTC de tek sorun tek bi üst düzey telefonda kalmaması bnce
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.