İşte en iyi Selfie çeken akıllı telefon!

Bugün en popülerler Selfie'leri çekmek için en iyi akıllı telefonunun hangisi olduğunu merak ediyorsanız cevabı burada. İşte en iyi Selfie çeken akıllı telefon!

İşte en iyi Selfie çeken akıllı telefon!

Selfie'ler son yıllarda popülerliklerini kaybetmiş olabilir ama birkaç yıl önce gerçek bir "hit" olmuşlardı. Bugün hala milyonlarca Selfie çekildiğini düşünürsek hala popülaritesini koruduğunu görmekteyiz.

Selfie'ler birçok insan için olağan bir şeydir ve bir cep telefonu satın aldığımızda özellikle buna dikkat ediyoruz. Telefonun bu yönüne sadece yakın çekim fotoğraflar nedeniyle değil, aynı zamanda görüntülü görüşmelerin kalitesi nedeniyle de önem veriyoruz. İşte bu alanda en iyilerden biri olan Poco X3 Pro ile tanışın.

Poco X3 Pro, Selfie Çekmek İçin En İyi Akıllı Telefon!

İşte en iyi Selfie çeken akıllı telefon! - Resim : 1

Çin markasının farklı model telefonları, piyasadaki en iyi kameralara sahip olmasına rağmen tam olarak bu konuda maalesef öne çıkmıyor. Çinli markanın amiral gemisi modeli olan Poco X3 Pro, 20 megapiksel sensöre ve Poco F3 ile aynı çözünürlüğe sahip bir telefon. Ancak her iki telefonun sensörleri arasında ufak farklılıklar var.

  • Yapay Zeka Al özellikli Quad kamera
  • 48 MP ana kamera
  • 8 MP ultra geniş açılı kamera
  • 2 MP derinlik sensörü
  • 2 MP makro kamera
  • 20 MP Ön kamera Selfie (yapay zeka Al-portre modu-sahne algılama)

Poco X3 Pro sensör boyutu noktasında ve ışığı yakalama noktasından tam bir canavar. Poco X3 Pro modeli, en düşmanca ışık ortamlarında, daha fazla parlaklık yakalayarak, her durumlarda ayrıntıyı artıran daha iyi fotoğraflar çekebiliyor.

İşte en iyi Selfie çeken akıllı telefon! - Resim : 2

Gördüğünüz gibi, selfie çekmek için en iyi kameralar en pahalı cep telefonlarında bulunmuyor. Selfie çekmek için daha iyi bir kameraya sahip olmak için her zaman daha fazla ödeme yapmanız gerekmiyor. Aslında Poco X3 Pro bu üreticinin en gelişmiş cep telefonu modeli. İşte fiyatı ile uygun olan bu model ana sensörün kendisinden daha iyi bir selfie kamerasına sahip.

Poco cep telefonları söz konusu olduğunda, selfie sensörlerinin kalitesinin iyi seviyede olduğu görünüyor. Selfie çekmek sizin için önemli olan bir şeyse, iyi bir sensöre sahip bu markanın bu modelini tercih edebilirsiniz.