Mobil

İşte en lüks ve pahalı iPhone 6'lar!

Goldgenie firması lüks iPhone 6'lar üreteceğini duyurdu.

İşte en lüks ve pahalı iPhone 6'lar!

9 Eylül’de resmiyet kazanacak iPhone 6 için geri sayıma geçildi.  Bugüne kadar telefona ait yüzlerce sızıntı gerçekleşti ancak söz konusu görüntülerin gerçekliği hala tartışılır bir konu. Ekran boyutunun büyüyeceği kesin ve iddialar iPhone 6'nın 4.7inc büyüklüğünde olacağını gösteriyor. Apple yeni iPhone'da sadece ekranı büyütmekle kalmayacak,  daha büyük ekranlı bir iPhone modeliyle büyük ekranlı telefonlar kategorisine geçiş yapacak. Apple’ın bir diğer iPhone'u 5.5inç ekrana sahip olacak.

1409562928_6.jpg

Tüm bu söylentileri bir kenara koyalım ve Goldgenie cephesinden gelen açıklamaya göz atalım. Daha önceki iPhone modellerini 24 ayar altınla kaplayarak sınırlı sayıda üreten ve satan Goldgenie firması, iPhone 6'yı da yine benzer şekilde altınla kaplayarak Körfez ülkelerinde satışa sunacak.  Şirket ayrıca platinle kaplı iPhone 6'nın da satış işlemini gerçekleştirecek. Sınırlı sayıda üretilecek telefonun fiyatı henüz açıklanmadı. Satışa sunulacak ülkeler ise Kuveyt, Irak, Bahreyn, Umman, Katar, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri olacak.

Sonraki sayfalardan altın ve platin kaplamalı iPhone 6'ya göz atabilirsiniz.1409562689_1.jpg

1409562711_2.jpg
1409562717_3.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.