Mobil

İşte Galaxy S4, S3 ve Note 2 için Android 4.3 kesin tarihi

Galaxy S4, Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 için Android 4.3 ne zaman yayınlanıyor.

İşte Galaxy S4, S3 ve Note 2 için Android 4.3 kesin tarihi

Samsung’un Galaxy serisi cihazları Galaxy S4, Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 için Android 4.3 güncellemesi merakla bekleniyor. Fransız taşıyıcı SFR kendi cihazların gelecek güncellemeleri hakkında bilgi bir yol haritasını yayınladı.

Buna göre Ekim ayında Galaxy S4 Android 4.3 güncellemesini almaya başlayacak. Bunu Kasım ve Aralık aylarında Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 takip edecek.

1380545934_update-plans-4.3-620x195.jpg

Samsung güncelleme için Ekim ayında başlayacak ve ilk olarak Galaxy S4’e bu güncellemenin verilmesi hiç şaşırtıcı değil. Çünkü her zaman ilk önce son amiral gemisinden başlanıyor. Diğer Galaxy modelleri S3 ve Note 2 sahipleri ise Kasım ve Aralık aylarında Android 4.3 güncellemesine kavuşacak.

Android 4.3, Galaxy S4, Galaxy S3 ve Not 2 için sayısız yeni yazılım özellikleri ekleyecek. Ayrıca listede HTC One içinde güncellemenin Ekim ayında geleceği görülüyor.

Not: Bu haberi daha önce verdik ancak mobilden giren okuyucularımız haberi görüntüleyemediği için onlar için tekrar yayınlıyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.