Mobil

İşte GameLoft'un 2012 oyun rehberi!

Dünya'nın en iyi mobil oyun geliştirici firması GameLoft'un 2012'de çıkaracağı oyunlar açıklandı!


Mobil platformunun vazgeçilmez oyunlarını üreten bu firmayı yakından tanıyoruz aslında... GameLoft, milyonlarca mobil cihaz kullanıcısının her gün oynadığı eşsiz oyunları geliştiren firma olarak tanıtabiliriz.

GameLoft'un 2012'ye dair planları son hızla devam ediyor. Bomba gibi oyunlarla tekrar karşımızda olacak GameLoft yepyeni oyunlar getiriyor. Bu sene çıkaracağı tüm oyunlarında uygulama içi satın alma hizmeti ve gelişmiş sosyal niteliklere yer vereceğini veren firma yeniliklerle çok güzel bir yıl geçirecek gibi duruyor.

1332673120_gameloftgames.png

Uygulama içi satın almayı uyguladığı, daha önce sizler için Günün Oyunu köşesinde tanıtımını yaptığımız Six Guns ve Real Football 2012 oyunları bulunuyor. Analistlere göre uygulama içi satın alma'lar mobil reklamlardan 8 kat daha fazla kar getiriyor.

İşte GameLoft'un 2012'de akıllı telefon, tablet bilgisayar ve alt segment telefonlar çıkaracağı oyunlardan açıkladıkları:

1332673435_gameloftsale03-2012-642x321.jpg

- The Dark Knight Rises

- Men in Black 3

- Ice Age

- The Avengers

- The Amazing Spider-Man

- Littlest Pet Shop

- My Little Pony

Pek yakında soluksuz oynayacağınız eşsiz yeni mobil oyunlar sizlerle birlikte olacak!


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.