Mobil

İşte iPhone 5'in çıkış tarihi!

iPhone 5'in çıkış tarihiyle ilgili yeni haberler geldi!


iPhone 5 için gün geçmiyor ki yeni haber olmasın. Şimdide Apple'ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 5'in çıkış tarihi konusunda yavaş yavaş detaylar gelmeye başladı. Bakın teknoloji devi Apple, yeni akıllı telefonunu ne zaman tanıtmayı düşünüyor.

Bu sefer bilgi App4phone.fr sitesinden geldi. Habere göre Fransız bir perakende satış firması Apple'ın yeni akıllı telefonunu 21 Eylülde tanıtacağını söylemiş. Haberin gerçek olduğunda ısrarcı olan App4phone.fr sitesi haberi veren mağazanın bilgilerini açıklamadı.

1343140735_iphone5.jpg

Şimdiye kadar gelen bilgilerde Apple'ın yeni akıllı telefonunu Eylül sonu veya Ekim başı gibi tanıtacağı yönündeydi. Hatta dün sizlere Tayvanlı üretici Pegatron firmasının iPhone 5'in üretimine başladığı haberini yayınlamıştık. iPhone 5 büyük ihtimalle 4 çekirdekli işlemci ile kullanıcısı ile buluşacak. 1 GB belleğe sahip olması beklenen cihazın ayrıca nano-SIM kullanacağı haberini de paylaşmıştık. Bunların yanı sıra Apple'ın yeni iPhone ile birlikte 19 pin bağlantı yuvasına da geçiş yapıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.