Mobil

OPPO R15 ve R15 Dream Mirror Edition onaylandı

OPPO, OPPO R15 ve OPPO R15 Dream Mirror Edition amiral gemileri için iPone X tasarımını kullanacağını doğruladı.

İşte iPhone X kopyası Oppo telefon!

Apple, iPhone X'i piyasaya sunduktan sonra, bir sürü eleştiriye maruz kalan çentik tasarımı popüler olmaya başladı. Birçok büyük üretici, yeni akıllı telefonlarında bu tasarımı benimsemeye başladılar ve bu yıl birçok modelde bu tasarımı görebiliriz. Bu üretici listesine OPPO’da katıldı.

OPPO, geçmişte Apple'ın tasarımını kopyalamaktan hiç çekinmedi ve şirket, yeni tanıtacağı OPPO R15 ve OPPO R15 Dream Mirror Edition amiral gemileri için iPone X tasarımını kullanacağını doğruladı. Şirket, yeni modellerin adlarını ve bu iki modelin çentik tasarımını benimseyeceğini gösteren küçük bir teaser yayınladı. Telefonun ön kısmı,bu resimde açıkça görülebiliyor ve buna göre telefonun üstünde çentik, altında ince bir çerçeve var.

 Çentik tasarımı dışında, OPPO R15'in ileri bir yüz tanıma teknolojisi içermesi bekleniyor. Diğer yazılım tabanlı tanıma teknolojilerinden farklı olarak, Apple'ın yaptığına benzer bir özellik olabilr. Diğer söylentiler arasında hareketli sanal anasayfa düğmesi, dikey olarak yerleştirilmiş çift kameralar ve Android 8.1 Oreo işletim sistemi bulunuyor. Ayrıca, yeni R15 modellerinin yaklaşmakta olan Snapdragon 670 yongaseti ile güçlendirileceği iddialar arasında yer alıyor.

Şirket henüz OPPO R15 lansmanının resmi tarihini açıklamadı ancak, telefonların bu ayın sonlarına doğru tanıtılması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.