Mobil

İşte karşınızda bütçe dostu LG W41

Cebinize hitap edecek bir telefon olan LG W41 ortaya çıktı. İşte telefon hakkındaki ilk detaylar!

İşte karşınızda bütçe dostu LG W41

Akıllı telefon pazarının suskun isimlerinden birisi olan LG, 2021 yılında daha agresif bir politika izlemeyi planlıyor. Bu sayede sektördeki eski itibarını da geri kazanmak isteyen şirket, ilk olarak uygun fiyatlı cihazlar üretecek gibi gözüküyor. Bu kapsamda çıkmasını beklediğimiz ilk telefon ise LG W41 olacak. Modelin tasarımı ve özelliklerine dair çeşitli detaylar ise şimdiden gün yüzüne çıkmış durumda. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu detayları sizlere aktarmaya çalışalım.

İşte karşınızda bütçe dostu LG W41

Güney Kore merkezli teknoloji devi, demin de ifade etmeye çalıştığımız gibi bütçe dostu bir akıllı telefon ile karşımıza çıkacak. Her ne kadar henüz kesin bir rakam telaffuz edemiyor olsak da gelen bilgiler, modelin uygun fiyatlı olacağını bizlere söylüyor. İşlemci noktasında ise hangi yonga setinin kullanılacağı hala gizemini koruyor. Ortaya çıkan görseller sayesinde ise telefon hakkında bazı detayları öğrenmiş oluyoruz.

Bu detayların başında dörtlü kamera sistemi bulunuyor. LG W41, giriş seviyesine hitap etmesine rağmen dörtlü kamera kurulumu ile geliyor. Bu bölümdeki ana kameranın çözünürlüğü ise 48MP ki bu da kağıt üzerinde oldukça iyi duruyor. Telefonun selfie kamerasına dair ise henüz bir bilgimiz yok.

Görsellerden çıkardığımız bir başka nokta ise cihazın fiziksel bir parmak izi tarayıcısı ile geleceği. Normalde ekrana gömülü parmak izi sensörlerine alışkınız ancak modelin giriş seviyesi olduğunu düşünecek olursak bu oldukça normal. LG W41 donanımsal özellikleri netleştikçe sizleri bilgilendirmeye devam ediyor olacağız. Takipte kalın!

LG
Yorumlar
Mahmut
Yanı bunuda haber diye sunuyorsunuz ya nediyeyim
Cevapla
Felix
En bütçe dostu telefon honor 10 lite 1 400 TL ye aldım A101 den
Cevapla
💎G@kko💎
Elci eski elci del abem bele giderse batacak
Cevapla
💎G@kko💎
Abem iphone alın rahat edersiniz.Gerçek gakkuk benim bu arada taklitlerimden sakının
Cevapla
@helbest
Fiyat nerde len
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.