Mobil

İşte karşınızda pembe Huawei P50!

Huawei P50 cep telefonuna ait olduğu iddia edilen pembe renkli bir telefon fotoğrafı internete düştü.

İşte karşınızda pembe Huawei P50!

Huawei P50 serisinin Temmuz ayının sonlarında tanıtılması bekleniyor. Temmuz ayına girerken, internet ortamına Huawei P50 serisinden bir telefona ait olduğu söylenen bir görsel düştü.

karşınızda pembe Huawei P50 :


Bu görsele bakacak olursak telefonun alışagelmiş telefon renklerinden farklı bir renge sahip olacağını görebiliyoruz.

Telefonun renginden sonra göze çarpan ikinci şey ise kamera dizilimi. Kameralar iki halka içine alınmış bir şekilde görünüyor. Birinci halkada 3 kamera varken ikinci halkada tek bir kamera ve tek tonlu flaş olduğunu görebiliyoruz ve bu iki halkanın yanında bir tane daha flaş yerleştirmişler. Kameralar hakkında pek bir bilgiye sahip olmasak da ikinci halkadaki kameranın bir periskop lense sahip olduğunu görebiliyoruz. 

Huawei'nin bu telefonlarında 5G yonga seti bulunmayacağı iddia ediliyor. Qualcomm’un Huawei’ye P50 serisi için sadece LTE destekli Snapdragon 888 tedarik ettiği belirtilirken, Huawei’nin kendi işlemcilerinden olan 5 nm Kirin 9000 işlemcisinin de seride kullanılabileceği söyleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.