Mobil

İşte orta segmentteki en iyi kameralı telefon!

Orta seviyedeki en iyi kameraya sahip telefon hangisi mi? İşte orta segmentteki en iyi kameralı telefon!

Hali hazırda orta segmentteki cihazlar arasında muazzam bir rekabet mevcut. Bu rekabetin temel nedeni ise orta seviyedeki model sayısının hayli fazla olması. Peki bu modeller arasında en iddialı kameraya sahip model hangisi?

Aslında söz konusu iyi bir kamera olduğunda öyle 30004000 TL bandındaki orta segment cihazlara bakmaya gerek yok. Çünkü bu seviyedeki modellerin pek çoğu aynı kamera modüllerini kullanıyorlar.

Bizim bu videomuzda mercek altına alacağımız model ise Acun’lu reklamlarıyla dikkat çeken Oppo Reno3 Pro. Dilerseniz bahse konu videomuza aşağıdan göz atabilirsiniz.

İşte orta segmentteki en iyi kameralı telefon!

Bu videoda tamamen farklı bir konsept ortaya koyduk ve tüm çekimleri ve ses kayıtlarını direkt olarak telefonun kendisiyle gerçekleştirdik. Stüdyo ortamı yerine dışarıda çekim yapmayı tercih ettik. Böylece telefonun kamera performansını izleyicilerimize daha doğru bir şekilde aktarmayı hedefledik.

Yukarıda izlediğiniz videodaki tüm ses kayıtları ve çekimler hiçbir ışık ya da ek ekipman desteği olmadan Oppo Reno3 Pro ile çekildi.

Bu açıdan bakıldığında telefonun hayli başarılı bir performansa sahip olduğu söylenebilir. Elbette yine de son kararı verecek olan sizlersiniz. Sizce Oppo Reno3 Pro gerçekten de orta segmentteki en başarılı kameraya sahip akıllı telefon olabilir mi?

Yorumlar
Öfz04
Xiaomi Mi Note 10 Lite da değerlendirilebilir. Yapay zeka açısından bakacak olursak, daha önde olabilir. Zaten tasarımdan hiç bahsetmiyorum bile...
Cevapla
Hbbayrak
Orta segment alacaksanız gözünüzü yumun mi note 10 lşte alın 3600 bandında. Amirallerden kararsız kalıp orta segmente dönüş yaptım, amirallere taş çıkartır. Eksi yönü mayıs 20 2020 satışa sunulmasına rağmen güncelleme almadı. F/P bakımından süper ötesi beklentileri çok çok fazla karşılıyor. Lg G7 den geçiş yaptım. Nerdeyse performans aynı ( lg pil yönünden çok üzüyor gün0 vitiremiyor.) Mi note 10 lite çok rahat bir şekilde 2.5 günü deviriyor. Bu çok önemli pil üzmüyor. Oppo felan hikaye orta segment te lite amşral istiyorsan note 10 pro şaşma.
Misafir
Mi mix 2s kamerasıyla her türlü ezer bu telefonu. Üstelik 3 bin TL bandında. Orta segment dediğiniz telefon nerdeyse 6 bin lira.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.