Mobil

İşte yeni rengiyle Galaxy S9!

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus, leylak moru rengiyle sızdırıldı.


Galaxy S9’un büyük resmi tanıtımına üç haftadan daha az bir süre kaldı ve amiral gemisini gösteren yeni bir resim yayınlandı. Daha önce Galaxy S9 ve Galaxy S9+ akıllı telefonların siyah renkli sürümü sızdırılmıştı.

Şimdi de popüler sızıntı kaynağı Evan Blass, Galaxy S9 ve S9+'ın iki yeni fotoğrafını yayınladı ve amiral gemisinin Leylak Moru türevini gösterdi. Ayrıca, telefonların arka, sol ve sağ kenarları da sızdırılan resimde görülebilir.

Galaxy S9+, çift kamera ile gelirken, fotoğraflar Samsung'un Galaxy S9'da tek lensli bir arka kamera kullanmaya karar verdiğini doğruluyor. Parmak izi sensörünün konumlandırması da önceki raporlarda görüldüğü gibi aynı hizada görülebilir.

Açıkçası, siyah ve leylak mor, Samsung'un Galaxy S9 / S9+'ı sipariş edenlerin seçebilecekleri tek renk seçeneği olmayacak. Mercan mavisi de beklenen renk seçenekleri arasında yer alıyor. Her iki amiral gemisinin de gece yarısı siyahı, leylak moru, titanyum gri ve mercan mavisi renk seçeneklerine sahip olması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.