Mobil

İşte Samsung'un Windows Phone isimleri!

Samsung'un Windows'lu ürünlere vereceği isimler belli oldu.


Önümüzdeki günlerde yapılacak olan IFA 2012 fuarında, Samsung'un Android ve Windows Phone cihazlarını tanıtması bekleniyor. Şirketin iki yeni isim tescil ettirmesi Windows sürümleri ile birlikte farklı bir seriyi piyasaya süreceğinin göstergesi oldu.

Samsung'un tescil ettirdiği isimler ise ATIV Tab ve ATIV S. Sammobile'ın haberine göre Samsung, Android tarafında Galaxy ismi ile yoluna devam ederken ve Windows tarafında ise ATIV ismini kullanacak. Şirket ATIV Tab, ismini GT-P8510 sürüm numaralı Windows 8 verebilir ve Hybrid serisi olan Windows 8 tabletlerde bu ismin sahibi olabilir.

1346143752_ativtab.png

Diğer tescilli isim ATIV S ise Samsung'un Windows Phone 8 ile üreteceği akıllı telefonlarına isim olabilir. Eğer tahminler ve söylentiler doğru çıkarsa Samsung'un Windows ürünleri ATIV ismiyle piyasaya sürülecek.

1346143723_ativs.png

Samsung bu konuda resmi bir açıklama yapmadı ancak şirketin yarınki basın toplantısında bu konuda bir açıklama yapması bekleniyor.

1346143832_samsung-ativ-trademarks.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.