Mobil

İşte Samsung'un yeni silahı Galaxy A52

Galaxy A52 5G'nin yeni görselleri, bir önceki model A51 5G ile birçok benzerliğini gözler önüne serdi.

İşte Samsung'un yeni silahı Galaxy A52

Samsung, uygun fiyatlı 5G cihaz yelpazesini genişletmek için çalışmalara devam ediyor. Listedeki yeni telefonlardan biri olan Galaxy A52 5G'nin birkaç basın görüntüsü sızdırıldı.

Galaxy A52 5G'nin geçtiğimiz Nisan ayında piyasaya sürülen Galaxy A51 5G'nin izlerini taşıyor.

Galaxy A52 5G yeni görseller ile ortaya çıktı!

Bir önceki model Galaxy A51'e göre Galaxy A52 5G'nin kamera adası biraz daha büyük diyebiliriz. Ayrıca her kamera yuvasının içinde farklı halkalar bulunuyor. Bu, Samsung'un son zamanlarda amiral gemilerinde kullandığı tasarımla bir hayli benziyor. Ancak Galaxy A51 5G ve Galaxy A52 5G kamera tasarımları arasındaki farklar bunlarla sınırlı.

Samsung Galaxy A52'nin boyutlarının 159,9 x 75,1 x 8,4 mm olması bekleniyor. Kamera çıkıntısının olduğu yerdeki kalınlık ise neredeyse 10 mm'ye çıkabilir. Yani önceki modele kıyasla 1,5 mm daha geniş ve 0,3 mm daha ince olacağı düşünülüyor. 6,5 inç boyutundaki ekranda gömülü parmak izi tarayıcısı olması bekleniyor. Ayrıca çerçeve metal olacakken, arka kısmın da plastik olacak gibi gözüküyor.

İşte Samsung'un yeni silahı Galaxy A52 - Resim : 1

Samsung Galaxy A52 fiyatı

Bir önceki model olan Galaxy A51 5G'nin 499 dolarlık fiyatla piyasaya sürüldüğü ve A52 5G'nin de bir çok özelliği bakımında A51'e benzediğini düşünürsek. Yeni modelin fiyat bakımından da benzer bir rakamla piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. 

Yorumlar
Ziya
Tasarımları Isıtıp Isıtıp Önümüze Sürüyor Aynı BMW'nin Telefon Versiyonu
Cevapla
ganyoter
499$ olacağına göre işlemci 765g olacak sanırım
Cevapla
Alın
Gidin resmi alın ne yapacaksınız zamzung u
Cevapla
Xyzwq
Samsung zaten hep pahali
Cevapla
Gizli kullanıcı
Bunu iphonedan yazdigina eminim
Bb
Ben de glaxsi a71 var annem de a51 var ama Türkiye hiç duymadım
Cevapla
Efendm
Turkiyede hiç duymadın mı sen haberler bakmıyon mu hiç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.