Mobil

İşte sizi DJ yapan iPad!

Size inanılır gibi gelmeyebilir ama bir iPad ve bir iRig Mix ile DJ olmanız mümkün.

İşte sizi DJ yapan iPad!

DJ olmak o kadarda kolay değildir. Her meslekte olduğu gibi DJ'likte de bir sürü araç gerece ihtiyaç var mesela kocaman kulaklıklar, masalar dolusu ekipmanlar. Aslında bu kadar araç gerece gerek kalmadan bir iPad ve bir iPad ekipmanıyla DJ'lik yapabilirsiniz. Size inanılır gibi gelmeyebilir ama bir iPad ve bir iRig Mix ile bunu yapmak mümkün.

1337857296_irig-mix-xl.jpg

iOS için bir çok geliştirilmiş DJ uygulaması var ama iRig Mix size farklı deneyimler sunuyor. Bu uygulama ile arkadaşlarınızla yaptığınız partilerde bulunduğunuz ortama disko havası verebilirsiniz. Eğer sizde donanım kontrolü seviyesine geldiğinizi düşünüyorsanız ve harekete geçmek istiyorsanız, 100 dolara iRig Mix adlı iPad ekipmanına sahip olabilirsiniz.

1337857419_handtall335.jpg

iRig Mix, çok ufak ve cebe sığabilecek boyutlarda olan gelişmiş ekolayzırın, ses kontrolü ve ses ayırıcı kontroller gibi özellikleri bulunuyor. iRig Mix 'i ayrıca birden fazla iOS cihazı ile de kullanma imkanına sahipsiniz.

1337857446_irigmixoutdoorparty.jpg

iRig Mix ile Gitar/mikrofon çıkışı, standart RCA çıkışı ve DJ için kulaklık çıkışı sunuluyor. 4 ücretsiz iOS yazılımı ekledikten sonra bu cihazı kullanabilirsiniz.

1337857461_irigmixpoolparty.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.