Mobil

İşte Sony Nexus X'ten görüntüler!

Nexus X de yarışa katılıyor!

İşte Sony Nexus X'ten görüntüler!

Google'da son zamanlarda neredeyse bütün firmalarla iş birliği görür olduk. 29 Ekim'de yapılacak Google etkinliğinde de eminiz ki yeni sürprizlerle karşımızda olacak. Bu konuda en hızlı gelişmeler kat eden firmanın Google olduğunu söylemek yanlış olmaz sanıyorum.

Sony iş birliği ile sunulan Nexus X'in teknik olarak LG Nexus 4 ile benzerliklere sahip olduğunu görüyoruz. Öncelikle belirtmemiz gerek şey şu, Sony Nexus X resmi olarak tanıtılmadı. Ancak görüntülerini göreceğiniz telefonun Nexus X olarak internete sızdırıldığı belirtiliyor.

1350745078_sony-nexus-x-fake.jpg

Bunların yanı sıra Sony Nexus X'in gerçek olmadığını söyleyen bir kesim de bulunuyor. Ancak Sony yapımı Nexus telefon gelecekse değişik bir deneyim olacağı kesin. Ayrıca Nexus X hakkındaki söylentiler arasında Photoshop gibi 3D programları destekleyeceği yönünde çarpıcı fikirler de bulunuyor. Ancak resmi tanıtımlardan önce bir şey söylemek için erken.

Yorumlar
Gerçek gibi durmuyor ama çıksın hemen alırım
Cevapla
Ahmet
Cok koseli..
Cevapla
cana
Ortalık nexus kaynadı...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.