Mobil

İşte Sony'nin tam ekranlı çerçevesiz yeni telefonu!

Sony'nin tam ekranlı çerçevesiz yeni tasarıma sahip akıllı telefonu olduğu iddia edilen bir görüntü yayınlandı.


Ünlü akıllı telefon üreticilerinin çoğu, tam ekran tasarım telefon modellerini tanıttı. Bununla birlikte, Sony, 2013 yılında ilk kez piyasaya sürülen telefonları için başlattığı OmniBalance tasarımını hala kullanıyor. Ancak, son zamanlarda söylentiler Sony'nin eski akıllı telefon tasarımını 2018 yılındaki modaya uygun tam ekran tasarımını kucaklamak üzere bırakacağını ortaya çıkardı. Bugün, gizemli bir kaynak Sony’nin tam ekranlı çerçevesiz telefonun bir görüntüsünü ortaya çıktı.

Aşağıdaki resim gizemli telefonda üst çerçevenin mevcut olmadığını gösteriyor. Ayrıca, ekran sol ve sağ kenarlara doğru kavisli görünüyor. Alt çerçevede ön kamera özelliği var gibi görünüyor. Bununla birlikte, yerleştirme oldukça garip görünüyor.

1512109527_sonys-rumored-full-screen-flagship.jpg

Telefonun arka tarafında çiftli arka kamera bulunuyor. Arka panelin görünümü Xiaomi Mi 6'ya oldukça benziyor. Akıllı telefonun özellikleri hakkında ise hiçbir bilgi yok.

Daha önce de, model numarası Sony H8541 olan başka bir Sony telefonun özellikleri sızdırmış ve Sony’nin 2018 amiral gemisi modeli olduğu iddia edilmişti. Sızdırılan Sony H8541, 4K çözünürlüğü destekleyen 5,7 inç ekrana sahip. Bununla birlikte, 18:9 en-boy oranını destekleyip desteklemediğine dair bir bilgi yok. Yukarıdaki render gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor. Hayranları tarafından oluşturulan bir render olabilir.

Yorumlar
Sefser
Iyide bu sonyden çok sharp a benzemis
Cevapla
teknic
5Gsiz telefuon almayın..güncelleme göremezsiniz.. eski telefuonlarını satıyor hepsi..4G.. bekleyin..
Cevapla
vatandaşlar
syn.teknolojioku...kuyruklu doğan insan yayınlıyorsun..iğrenç ya..mide bulandırıyor. kaldır şu pis kadını..nefret ediyoruz.ve çocuklar korkuyor..vebali sanadır..ey site..
Cevapla
vatandaşlar
biz turşu suyu içiyoruz..mideyi tertemiz yapıyor.. kuyruklu kadınları seviyorsanızsa evinizde sergisini açınız. çoçuklar korkuyor...yeter ya... uykudayken atılıyorlar..3,üz çocuk var..
vatandaş02
Kardeş sen ne içiyorsun? Söyle de biz de içelim ondan.
ömer,,alper,,suna,,elif..
5G yoksa telefon alınmaz.. 6 bin lira ve üstünü ver telefon al..1 sene sonra değiş..millet parayı yerde bulmuyor.. amaçları 2020 yılına kadar 5G çıkmaz felsefesini yapmaktır..üçkağıtçı telefon üreticilerinin.. aklı olan 2020 ye kadarda parasını boş yere vermez.. çünkü 5G yok..o zamanda 5G,li telefon alsan şimdiki telefonu kimse almaz. veya ölü fiyata satılır..üreticiler milletleri aldatıyor..koysana 5G modemini.. yok koymaz,,milletlerden ne vursa kaardır..avantadır.
Cevapla
ya samsung ya hiç...
s.dragon 835 varmış..eskidi..yeni s.dragon 855 geldi..sony uyan.. ram 4 gb..eski tip telefon..kimse para vermez..tabiiki aklı olanlar için diyoruz..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.