Mobil

İşte transparan yeni iPhone! (video)

Şimdiki konsept video ise transparan bir iPhone üzerine oldu.

İşte transparan yeni iPhone! (video)

Apple'ın yeni iPhone'u henüz piyasaya sürülmedi ama hakkında birçok haber ve resimleri sızdırılan telefonun konsept olarak ta görüntüleri çıkmaya devam ediyor.

Şimdiki konsept video ise transparan bir iPhone üzerine oldu. Zaten piyasada transparan yani şeffaf ekranlar mevcut. Bu ekranlar siyah beyaz versiyonlarıyla uzun zamandır üretiliyor. Ancak transparan ekranların renkli versiyonlarını üretmek çokta kolay değil. LG ve Samsung gibi firmalar bu teknoloji üzerinde çalışıyorlar. Ama henüz piyasaya sürülmüş bir ürünleri mevcut değil. Ayrıca transparan ekranların ne kadar kullanışlı olacağı da ayrı bir konu.

1340472206_transparaniphone.jpg

Videoda izleyeceğiniz iPhone 5 konsepti transparan ekranlı bir iPhone'un çok hoş bir görüntüye sahip olacağını da gösteriyor. Tabi ki de videoda ki görüntülerin şimdilik gerçek olması mümkün değil. Ancak ilerde bu görüntüler gerçek olabilir. Şimdilik iPhone 5′ten daha küçük dock girişi ve 4 inçlik ekran bekliyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.