Mobil

JailBreak'li iOS 7'yi iOS 8 gibi yapmaya devam ediyoruz.

iOS 8'de ki Acil Durum Kartı uygulamasını iOS 7'de de kullanmak ister misiniz?

JailBreak'li iOS 7'yi iOS 8 gibi yapmaya devam ediyoruz.

Siz değerli okuyucularımıza zaman zaman JailBreak sonrası kullanabileceğiniz en iyi uygulamaları tanıtmaktayız. Bu küçük uygulamaların adına "tweak" denmektedir ve bu programları JailBreak sonrası gelen "Cydia" marketten indirebilmekteyiz. Bu marketten program indirmek içinse Cydia markete girip dilediğimiz Repoları kaydetmeliyiz.

Bu gün size BigBoss Reposunun 0,99 dolara sattığı bir uygulamayı tanıtacağız. Apple, iOS 8 ile birlikte Acil Durum Kartı diye bir yeniliği bizlere sunmuştu. Bu uygulama ile iOS kullanıcısı telefonuna tüm sağlık bilgilerini giriyordu ve bu bilgiler sizin kilit ekranınızda görünüyordu. Başınıza bir kaza yada bilinç kaybı gibi bir durum geldiğinde ise sizi kurtaran kişiler sizinle ilgili tüm bilgilere ulaşabiliyorlardı.

Programa yaşınızı, kullandığınız ilaçları, alerjilerinizi, kan gurubunuzu gibi bilgileri girebiliyor ve acil durumda aranması gereken kişiyi ekleyebiliyordunuz. Bu uygulamayı artık JailBreak yapılmış iOS 7 ‘de de kullanabiliyorsunuz.

InCaseOf isimli uygulama ile bu özelliklerden çok daha fazlasını BigBoss bizlere sunuyor. Uygulamanın nasıl çalıştığını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.