Mobil

Jolla, Sailfish OS 1.0 sürümünü duyurdu!

Jolla, Sailfish OS 1.0 sürümünü Mart ayında kullanıma sunacak.

Jolla, Sailfish OS 1.0 sürümünü duyurdu!

Eski Nokia çalışanlarının birlikteliğiyle kurulan akıllı telefon üreticisi Jolla, Sailfish OS 1.0 sürümünün tanıtımını yaptı. Bu ilk ticari güncelleme ile şimdiye kadar beta olarak kullanılan Sailfish OS yeni sürümü ile önemli bir kilometre taşı olma yolundaki ilk adımını atmış oldu.

1393009321_img20140221195953.jpg

Yanınlanan sürüm, geliştirilmiş performansa ek olarak, Sailfish OS 1.0, görsel iyileştirmeler, genişletilmiş pencere desteği, yeni genel ayarlar ve kamera işlevsellikler getiriyor. Bu arada, Jolla tarafından yapılan açıklamada Hong Kong, Hindistan ve Rusya gibi ülkelere Jolla akıllı telefonlarının kullanılabilir alanlarını genişleteceklerini duyurdu. Şu anda Jolla'nın akıllı telefonu, Finlandiyalı yerel mobil operatörü DNA tarafından mağazaları aracılığıyla Finlandiya'da satılıyor. Ancak şirket kullanıcı potansiyelini genişletmek için Avrupalı ​​ortakları ile görüşmelerin devam ettiğini söylüyor.

Jolla akıllı telefonun 399 Euro'luk ücreti ödeyen herkes kendi ülkesinde cihazı kullanabiliyor. Unutmadan söyleyelim Sailfish OS 1.0 güncellemesi Mart başında Jolla akıllı telefona yüklenebilir olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.