Mobil

Kaçırılmaması gereken 5 iOS uygulaması

En çok indirilen iPhone uygulamaları

Kaçırılmaması gereken 5 iOS uygulaması

App Store'da toplam 750,000 uygulama bulunuyor. Bu uygulamaların hepsini bilmenize imkan yok. Evet çok indirilenler ve beğenilenler listeleri çok kullanışlı ancak her şeyde olduğu gibi uygulama dünyasında da değerini belli edemese de güzel ancak arka planda kalmış uygulamalar olabiliyor. Bu uygulamaları inceleyerek iPhone, iPad ya da iPod'unuzun ne gibi yetenekleri olduğunu keşfedeceksiniz.

İşte sizler için seçtiğimiz 5 uygulama:

Photo Toaster

App Store'da Instagram'ın da içlerinde bulunduğu tonlarca resim düzenleme uygulaması bulunuyor. Ancak fotoğraf düzenleme uygulama denizinde kaybolmak da mümkün. Instagram'dan sonra bir seçenek arıyorsanız, ya da instagram tercihleriniz arasında yoksa Photo Toaster'ı deneyebilirsiniz. Her uygulamanın farklı bir etkisi ve farklı özellikleri vardır.
Angry Birds Star Wars

Star Wars serisini şimdi Angry Birds karakterleri olarak fırlatmaya hazır olun. İlk çıktığı günden bu yana iPhone kullanıcılarının severek oynadığı oyunlar arasında geliyor. Star Wars serisi Angry Birds oynamaktan sıkılmış kullanıcılar için de farklı bir deneyim olacak. Ayrıca serinin en iyi olduğunu söylemeden de geçemeyeceğiz.
Netflix

Hepimiz telefon ve tabletlerimizde video ve müzik ortamlarına ihtiyaç duyuyoruz. Bunların başında çok popüler olan Netflix geliyor. Netflix aynı zamanda tıklanma ve beğenilme oranlarıyla da App Store'da kendini belli ediyor. Netflix iOS cihazlar için tam bir film ve video arşivi. Eğer hala denemediyseniz şiddetle tavsiye ediyoruz.
Fayve

Listemizde Netflix'in bir de ücretsiz versiyonunu bulunduralım istedik. Herkesin Netflix hesabı olmayabilir. Böyle durumlarda da her zaman ikinci bir seçenek vardır. Netflix, Hulu Plus, iTunes ve Redbox gibi uygulamalara benzer olarak gelen uygulamayı da sizlere video ve film indirmeleriniz için tavsiye ediyoruz.
FIFA Soccer 13

iOS oyunları arasında mükemmeli arıyorsanız işte size mükemmel: FIFA 13. Geçtiğimiz yaz aylarında çıkan FIFA 13'ün ardından mobil versiyonu da gecikmedi. Tabi ki konsoldaki etkisini vermez fakat bu uygulamada da 'güzel'den fazlası var.

1354722076_1.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.