Mobil

Kafaları karıştıran Google Pixel 5 prototipi sızdırıldı!

Google Pixel 5'in tasarım görseli ortaya çıktı! Ancak tasarım kafaları karıştırdı!

Kafaları karıştıran Google Pixel 5 prototipi sızdırıldı!

Google Pixel 5'e ait olduğu öne sürülen tasarım görseli sızdırıldı. Ancak bu tasarımın daha önceki bilgiler ile uyuşmadığını söyleyelim. işte detaylar;

Google Pixel 5 prototipi sızdırıldı!

Bilindiği üzere Google, Pixel 4a modelini geçtiğimiz ay duyurmuş ve bu modelin ardından da Pixel 5 modelinin 15 Ekim’de gelecek olduğuna dair iddialar dolaşmaya başlamıştı. Ancak tanıtımdan önce ortaya çıkan garip Pixel 5a tasarım görseli kafaları karıştırdı.

Kafaları karıştıran Google Pixel 5 prototipi sızdırıldı! - Resim : 1

Zira Pixel 4a 5G ve Pixel 5’in benzer olacağı ifade edilmişti. Ancak ortaya çıkan Google Pixel 5'in tasarım görselinde bu ifadeyi doğrulamıyor.

Daha önceki iddialar Pixel 5’te kulaklık girişi olmayacak yönündeydi, ancak ortaya çıkan bu tasarım görselini yakından incelediğimizde telefonun üst bölümünde 3.5 mm kulaklık girişi olduğu görülüyor.

Yani kaynaklar bu telefonun Pixel 5 olduğunu iddia etse de, modelin aslında Pixel 4a 5G’ye ait olması muhtemel.

Telefonun bilinen özelliklerinden bahsedecek olursak; 90 Hz tazeleme hızına sahip olarak kullanıcılarla buluşması beklenen modelin, OLED panele sahip olacaığı belirtiliyor. Ayrıca modelin gücünü Qualcomm üretimi Snapdragon 765G işlemciden alacağı sızan bilgiler arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz aylarda ise, teknoloji analisti Jon Prosser, yeni modellerin hangi tarihte tanıtılacağını ve hangi renk seçenekleriyle piyasaya sürüleceğini sızdırmıştı. Prosser,  Pixel 5 128 GB modelinin 699 dolar fiyat etiketiyle çıkacağını söylemişti.

Yorumlar
Ahmet
Tanıtıldı zaten
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.