Mobil

Kariyeriniz artık Android elinde

İşAra uygulaması iPhone'dan sonra artık Android işletim sistemli cihazlar için de yayınlandı.

Kariyeriniz artık Android elinde

İş arama ve bulma sitesi Kariyer.net'in İşAra uygulaması iPhone'dan sonra artık Android işletim sistemli cihazlar için de yayınlandı. 9 Kasım'da Kariyer.net'in kullanıma sunduğu İşAra iPhone uygulaması oldukça fazla ilgi gördü ve o günden bugüne 114 bin kez indirildi. Ayrıca uygulama içindeki sayfalar, kullanan kişiler tarafından 9,5 milyon kez görüntülendi.

Kariyer İşAra iPhone'dan sonra Android işletim sistemli cihazlar için de geliştirildi. Uygulamasının önemli özellikleri ise adayların takip etmek istedikleri iş için kriterlerini girip, takip listesi oluşturmaları ve belirledikleri kriterlere uygun yeni iş ilanlarına anında haber kaynaklarından ulaşabilmeleri oldu. Bu şekilde iş arayanlar, kendilerine uygun iş ilanlarına anında ulaşabilme imkanına sahip olacaklar.

1358109005_kariyer1.jpg1358109051_kariyer2.jpg

Kariyer.net üyeleri, Android işletim sistemi İşAra uygulamasıyla iş ilanlarına anında ulaşarak başvuru yapabilecek ve başvurularına yapılan cevapları takip edebilecek. Uygulamayla özgeçmişlerini güncelleyerek yeni bilgiler ekleyebilen kullanıcılar, diledikleri anahtar kelimeler ile yeni iş ilanı arayabilecekler.

Uygulamayı buradan Google Play'e giderek indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.