Karşınızda gerçek f/p canavarı OnePlus 9 Pro

2021 yılının ilk aylarında tanıtılması beklenen OnePlus 9 serisinden OnePlus 9 Pro'nun CAD render görüntüleri paylaşıldı.

Karşınızda gerçek f/p canavarı OnePlus 9 Pro

OnePlus'ın 2021 yılının ilk aylarında tanıtması beklenen OnePlus 9 Pro, bugün CAD render görüntüleriyle karşımıza çıktı. Hala tasarım aşamasında olan akıllı telefonun son haline yaklaştığı düşünülüyor.

Sosyal medyada OnLeaks ismiyle bilinen Steve Hemmerstoffer, paylaştığı sızıntıların doğruluklarıyla güvenirliliğini koruyor.

OnePlus 9 Pro render görüntüleri ile ortaya çıktı!

2021 yılının ilk aylarında sunulacak amiral gemisi akıllı telefonlardan birisi olan OnePlus 9 Pro'nun CAD render görüntüleri OnLeaks tarafından Voice üzerinde  paylaşıldı. Paylaşılan görüntüler, OnePlus 9 Pro'nun tasarımının nasıl olacağını ortaya çıkardı. Görüntülere geçmeden önce OnLeaks, telefonun tasarımının son haline çok yakın olduğunu ancak kamera kurulumu gibi bazı detayların değişebileceğini belirtti.

OnePlus 9 Pro, daha önce akıllı telefonlarda gördüğümüz modern tasarımları taşıyor. Telefonun ekranı ön kısmı tamamen kaplıyor. 120 Hz yenileme hızına sahip olması beklenen ekranın ayrıca kıvrımlı bir tasarıma sahip olacağı da göze çarpıyor.

Karşınızda gerçek f/p canavarı OnePlus 9 Pro - Resim : 1

OnePlus, daha önceki amiral gemilerinde olduğu gibi yeni modelinde de dörtlü bir kamera kurulumu sunmayı planlıyor. Kamera kurulumunun tam özellikleri henüz bilinmiyor. Ancak geçtiğimiz dönemdeki akıllı telefonlarıyla benzer özellikler sunulacağı tahmin ediliyor.

Güçlü akıllı telefonlarını oldukça uygun fiyat etiketiyle tanıtan şirket, yeni OnePlus 9 serisinde de büyük ihtimalle uygun fiyatlarına devam edecek. Şirketin yeni serisinde yer alan OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro modellerini Mart 2021'de tanıtması bekleniyor.