Mobil

Karşınızda uygun fiyatlı 5G telefon: LG Q92

Teknoloji dünyasının önemli aktörlerinden birisi olan LG, yeni akıllı telefon modeli için çalışmalarını sürdürüyor. İşte karşınızda LG Q92!


Akıllı telefon pazarının ayakta kalmaya çalışan üreticilerinden birisi olan LG, Q Serisi için yeni modeller üretmeye devam ediyor. Uzun zamandır 5G bağlantı teknolojisine sahip ve aynı zamanda da orta menzile hitap eden bir cihazı piyasaya süreceği konuşulan Güney Kore merkezli şirket, sessizliğini bozacak gibi gözüküyor. Şirketin orta seviyede nispeten uygun fiyatlı bir model üzerinde sessiz sedasız çalıştığı artık bilinen bir gerçek ve tüketiciler de bu telefonu fazlasıyla merak ediyor.

Karşınızda uygun fiyatlı 5G telefon: LG Q92

Hali hazırda çoğu kullanıcı özellikle de orta seviyede 5G teknolojisine sahip akıllı telefon sayısının az olduğunu düşünüyor. Bu bağlamda tüketicilerin sesine kulak veren Güney Kore menşeli üretici de yeni modeli için harıl harıl çalışıyor. Bu modelin ismi ise çok büyük ihtimal ile LG Q92 olacak gibi duruyor. Telefonun özellikleri hakkında belki bütün bilgiye sahip değiliz ancak yine de bazı sızıntılar cihaz hakkında bizlere çeşitli ip uçları veriyor.

Buna göre LG Q92 gücünü Qualcomm tarafından üretilen ve 5G bağlantısına uygun olan Snapdragon 765G yonga setinden alacak. Buna ek olarak cihazın işlemcisi 6 GB RAM kapasitesi ile de desteklenmiş olacak. Depolama kapasitesini önemseyenleri de düşünen LG, yeni modelini muhtemelen iki opsiyon halinde piyasaya sürecek. Bu opsiyonlardan biri 128 GB dahili depolama alanına sahip iken diğeri 256 GB depolama alanı ile kullanıcılara sunulacak.

LG 5G
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.