Mobil

Türk Telekom abonelerinin telefonlarını yeniliyor!

Türkiye'nin en ucuz tarifelere sahip operatörü Türk Telekom yeni kampanyası ile abonelerinin telefonlarını yenileyecek!


Bilindiği üzere ülkemizde 3 büyük operatör bulunuyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom. Genel olarak bakıldığında bu operatörler arasında en ucuz tarifelerin Türk Telekom'da olduğu su götürmez bir gerçek. Tabi ki operatörün ne derece çekip çekmediği, tamamen şansa kalmış bir durum.

Zira Türk Telekom yeri geldiğinde İstanbul'un göbeğinde bile çekmeyebiliyor. Lakin şimdi konumuz bu değil. Zira Türk Telekom'dan yapılan açıklamada abonelerin telefonlarını yenilemeleri için yeni bir kampanya başlatıldığı belirtildi.

Yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Türk Telekom abonelerinin telefonlarını yeniliyor!

Müşteri odaklı yaklaşımıyla Türk Telekom, cep telefonunu değiştirmek isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. Çalışır durumdaki eski telefonunu getiren Türk Telekom müşterileri, yepyeni bir Oppo A5s akıllı telefonu 564 TL indirimle alıyor.

Hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılama hedefiyle çalışan Türk Telekom, yeni bir kampanyaya imza atıyor. Çalışır durumdaki cep telefonlarını Türk Telekom mağazalarına getiren Türk Telekom müşterileri, 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızaya sahip Oppo A5s cep telefonuna 564 TL indirimle sahip oluyor.

Taksitler faturaya ekleniyor

Cep telefonunu yenilemek isteyenler için büyük avantaj sunan kampanya kapsamında, daha geniş ekran alanı ve uzun pil ömrü sunan Oppo A5s, faturaya ek olarak taksitlendirilebiliyor. Türk Telekom aboneleri 12 ay boyunca ayda 229 TL ödeyerek Oppo A5s akıllı telefon sahibi olabiliyor.

Yorumlar
Emekli
Telefon piyasada 2100 lira bunlar eski telefonunu alıyorlar Bir de üstüne takıyorlar, Türk Telekom insanlar enayi değil parayı çay kaşığı ile kazanıyorlar anladın mı bırak bu işleri adam gibi mal satın
Cevapla
telekom
insanlarla kafa buluyorlar . 2200 tl tel fiyatı .2700 tl ye ne büyük kıyak ya .tüketici kredisiyle çok daha iyisinı alırsınız.
Cevapla
HE AMK
Yedik bizde biz biliriz o indirimleri
Cevapla
Berke
Hem Türk telekomda kalacağıma dair söz veriyim hemde 2100 liralık telefonu bana 2700 e versinler ayriyetten taksitle birlikte fiyatını arttırın. Avrupa ülkelerinde bu durum söyle işliyor 2100 liralık telefon alacaksınız ve operatörlerde 1800 liraya satılıyor daha avanajlı ve taksit yapsanız bile 1800 lira olarak kalıyor. Serbest piyasa bu kadar serbest olmamalı..
Cevapla
Sinan
Öncelikle telefon yenilemeyi bırakıp baz istasyonlarıyla alt yapılarını düzeltsinler. Hat var telefon var ama sinyal yok ... :-D 50 GB internet veriyor 5gb'ını kullanabilene madalya takılıyor :-D
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.