Katlanabilir ekranlı Motorola RAZR videosu geldi

Motorola RAZR modelinin katlanabilir ekranlı sürümüne ait olduğu iddia edilen bir video internete düştü.

Katlanabilir ekranlı Motorola RAZR videosu geldi

Son ayların popüler konusu olan katlanabilir ekranlan cep telefonu sektörünü kasıp kavuruyor. İlk olarak Royole firmasının FlexPai modeli ile gelen bu teknoloji sonrasında Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X ile devam etmişti. Bir süredir katlanabilir ekranlı bir telefon üreteceği iddia edilen Motorola'nın RAZR modeline ait olduğu düşünülen bir video ortaya çıktı.

Katlanabilir ekranlı Motorola RAZR videosu geldi

Bilgisayar ortamında hazırlandığı anlaşılan Motorola RAZR videosunda telefonun ön ve arka olmak üzere iki farklı ekranı olduğu görülüyor. Bir döneme damgasını vuran Motorola RAZR modeli 2000'li yıllarda incelik ve statü simgesi haline gelmişti. İstiridye şeklinde açılıp kapanabilen bir ekranı bulunan telefonun videosunda öne ve iç ekran net olarak görülüyor. Ayrıca telefonun açılıp kapanmasını sağlayan mekanizma da gösteriliyor.

Samsung Galaxy Fold gibi iki ekranlı olan telefonla ilgili teknik bilgiler henüz ortaya çıkmadı. Lenovo'nun sahibi olduğu Motorola'nın bu modeli ne zaman tanıtacağı bilinmiyor. Ancak ididalara göre firma bu modeli bazı basın kuruluşlarına tanıttı.

İşte katlanabilir ekranlı Motorola RAZR modelini gösteren o video: