Mobil

Keşke böyle olsa dedirten iPhone SE 3 görselleri!

Apple'ın uygun fiyatlı yeni iPhone modeli için spekülasyonlar sürüyor. Şimdi de keşke böyle olsa dedirten iPhone SE 3 görselleri ortaya çıktı.

Keşke böyle olsa dedirten iPhone SE 3 görselleri!

Apple, 2016 yılında karşımıza ilginç bir şekilde küçük ekranlı ve uygun fiyatlı iPhone SE modeli ile çıkagelmişti. Bu seriye tam 4 yıl ara veren Apple, 2020 yılına geldiğimizde ise 2. nesil iPhone SE modelini tanıtmıştı. Şimdi ise gözler iPhone SE 3 modeline çevrilmiş durumda. Yakın zamanda tanıtılmayacağını düşündüğümüz bu model hakkında bugün yeni konsept görselleri ortaya çıktı.

Cupertinolu Apple, bildiğiniz gibi Eylül ayında iPhone 13 ailesini tanıtacak. 4 farklı modeli piyasaya sunacak olan firma, eğer iPhone SE 3 modeli planlarında varsa bu modeli en erken 2022'nin ortasında tanıtacaktır.

Keşke böyle olsa dedirten iPhone SE 3 görselleri! - Resim : 1

iPhone mini serisi ile küçük ekran sevenlere hitap eden Apple, SE serisini sonlandırmış da olabilir. Buradaki en büyük kıstas iPhone 13 mini'nin fiyatı olacak. Eğer çip krizinden dolayı yeni modellere zam gelmezse muhtemelen SE projesi rafa kaldırılmıştır.

Eğer iPhone SE 3 çıkacak olursa muhtemelen artık büyük çentikli tasarım yerine nokta çentikli tasarıma geçiş yapılacak. Ekran altı parmak izi okuyucusu teknolojisine sahip olacağı söylenen yeni model, kamera tarafında yine tek kamera kurulumu ile gelebilir.

Keşke böyle olsa dedirten iPhone SE 3 görselleri! - Resim : 2

Amerika'da fiyatından dolayı kapış kapış satılan SE modelleri hakkında konuşmak için henüz erken. Apple'ın bu alandaki planlarını okumak için iPhone 13 etkinliğinin geçmesini beklemek daha mantıklı olacak.

Ancak iPhone SE 3 için hazırlanan konseptlerin de oldukça hoş göründüğünü söylemeden geçemeyeceğiz. Yeni iMac'in renklerinden ilham alınarak tasarlanan bu iPhone SE 3, beyaz çerçevesi ile oldukça şık görünüyor.

Keşke böyle olsa dedirten iPhone SE 3 görselleri! - Resim : 3

Umarız Apple bu sevilen seriyi tekrardan canlandırır ve uygun fiyata iPhone satmaya tekrardan başlar. Aksi durumda Türkiye'de bu gidişler iPhone alabilenlerin sayısı bir elin beş parmağını geçmeyecek.

Yorumlar
Qwerty
Kilit tuşu üstte olsun başka ihsan istemem
Cevapla
Evomarley
8pluslari toplayip se3 yapacaklar not alin
Cevapla
Mehmet
Se 1 , 5s se 2 7 ve 8 , se 3 de bence xr veya 11 in aynısı olur
Xyxyxy
Olmamış önü Samsung arkası apple
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.