Mobil

WhatsApp yeni özelliklerini kullanıma sundu!

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, yeni özelliklerini kullanıma sundu. Bu özellikler ile mesajlaşma deneyimi artırılıyor. İşte yenilikler.

WhatsApp yeni özelliklerini kullanıma sundu!

Facebook'un çatısı altında yer alan WhatsApp, geçtiğimiz günlerde yeni gizlilik politikasını yürürlüğe koymuştu. Rekabet Kurumu'nun girişimleri sayesinde Türkiye'de uygulanmayacak olan bu gizlilik politikası çok konuşulmuştu. WhatsApp üzerindeki dikkati dağıtmak için yeni özelliklerini peşi sıra sunmaya başlamıştı. Bugün ise WhatsApp'ın uzun zamandır beklenen özelliği kullanıma sunuldu.

WhatsApp sesli mesajlar için uzun zamandır beklenen özellik geldi

Hem iOS hem de Android telefonlar için kullanıma sunulan yeni özellik sayesinde mesajlaşma deneyimi üst seviyelere çıkarılıyor. Güncelleme ile sesli mesajlarınız oynatılırken 1x/1.5x/2x düğmelerini kullanarak bu mesajları farklı hızlarda dinleyebilirsiniz. Bu sayede uzun süren sesli kayıtları daha kısa sürede hızlı bir şekilde dinleyebileceksiniz.

Ayrıca güncelleme ile sohbetler listenizdeki gruplarda biri sizden bahsettiğinde veya mesajınızı yanıtladığında bir "@" simgesi göreceksiniz. 

WhatsApp

WhatsApp'ın bu yeniliklerini kullanabilmek için App Store veya Play Store'dan uygulamayı güncellemeniz yeterli olacak. Uzun zamandır yenilik sunan WhatsApp'ın bir sonraki merakla bekleniyor. Popüler mesajlaşma platformunun yaz aylarında mesajlaşmaya renk katmak için ilginç hamleleri olabilir.

Telegram'da yer alan tema özelliğinin bu yıl içerisinde WhatsApp'a da geleceği söyleniyor. Tema özelliği sayesinde sohbet ekranlarınızı renklendirebileceksiniz. Ancak bu özelliğin tam olarak ne zaman geleceği bilinmiyor.

Yorumlar
Sema
Çoğu şeyi telegram almış çalmışda diye biliriz Telegramin copy cati whatsapp
Cevapla
Evin
Boyle bir değişiklik olmasın
Cevapla
Çağla
Yk
Cevapla
Niyazi74
Ne yaparsa yapsın Telegram I geçemez bu bahsedilen yenilik Telegram da 1 yıldır var WhatsApp önce,aynı hesap ile bir den fazla cihazda çalışmayı becersin.
Cevapla
Whatsapp
Gizlilik gereğince çoklu plartfon üzerinden giriş yapamıyorsunuz bizim programımız telegramdan güvenlidir sizin yazdığınız mesajları biz dahil göremiyoruz
Zəhra
🥴
Cevapla
Mehmet eliş
👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.