Mobil

KFC Mobil Ödeme ile Tavuklar cebinizde!

KFC siparişlerinizin ödemesini artık cep telefonunuzla yapabileceksiniz!

KFC Mobil Ödeme ile Tavuklar cebinizde!

KFC’nin yeni ‘Hesap Cepte’ uygulaması sayesinde 444 3 555 KFC LezzetHattı’ndan ya dakfcturkiye.com.tr adresinden vereceğiniz siparişlerinizi artık ceptelefonunuzla ödeyebilirsiniz. Siparişi onaylama işlemi SMS ile gerçekleşiyor.Ödeme tutarı ise cep telefonu faturanıza yansıtılıyor. KFC tavuk severlere“Cebinizden ödemeyin, cebinizle ödeyin!” diye sesleniyor.

1331249027_21.pngYanınızda nakit para ya da kredi kartı bulunmaması, KFC lezzetlerinin tadını çıkarmanıza engelolamaz! KFC’nin yeni mobil ödeme şekli ‘Hesap Cepte’ sayesinde 444 3 555 KFC Lezzet Hattı’ndan ya da kfcturkiye.com.tr adresinden vereceğiniz siparişlerinizi artık ceptelefonunuzla ödeyebilirsiniz. Bunun için, Avea Mobil Ödeme, Turkcell Mobil Ödeme veVodafone Mobil Ödeme sistemi kullanılıyor. Mobil ödemede sipariş ücreti faturanıza yansıtılıyor ya da TL bakiyenizden düşüyor. Böylece KFC lezzetlerine nakit sıkıntısı yaşamadanulaşabiliyorsunuz.

1331249074_headlinehesap-cepte-ile-tavuklar1.jpgCepten Ödeme nedir?
Cepten Ödeme (mobil ödeme) alışveriş ve ödemelerin tek bir SMS ile kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan servistir. KFC’de cepten ödemenin geçerli olduğu satışkanalları ise Çağrı Merkezi ve www.kfcturkiye.com web adresi.

Sistem nasıl işliyor?
kfcturkiye.com.tr web adresi üzerinden sipariş vermek isteyen kişi çıkan ekrana cep telefonunumarasını yazıyor. Cep telefonuna gelen SMS onaylanınca teslimat adresine siparişgönderiliyor.1331249129_fft177mf2069713.jpeg444 3 555 KFC Lezzet Hattı’nı arayarak sipariş verirken ise, çağrı merkezi elemanı çıkanekrana manuel olarak tutarı ve kullanıcının cep telefonunu yazıyor. Kullanıcı, cep telefonunagelen onay SMS'ini ‘Onay’ ya da ‘Evet’ yazarak cevaplıyor.Mobil Ödeme hizmeti, KDV dahil toplam 1,50 TL olarak Avea, Turkcell veya Vodafone MobilÖdeme ile kullanıcıların faturasına yansıtılıyor veya TL bakiyesinden düşüyor. SMS ücreti Aveave Turkcell’de: 50 Kr (KDV, OIVli), Vodafone’da 41 Kr (KDV, OIVli). İşlemin tamamlanması içincep telefonunuza gelecek SMS’e onay vermek gerekiyor.

Basın Bülteninden derlenmiştir.

Yanınızda nakit para ya da kredi kartı bulunmaması, KFC lezzetlerinin tadını çıkarmanıza engelolamaz! KFC’nin yeni mobil ödeme şekli‘Hesap Cepte’sayesinde444 3 555 KFC LezzetHattı’ndan ya dakfcturkiye.com.tradresinden vereceğiniz siparişlerinizi artık ceptelefonunuzla ödeyebilirsiniz. Bunun için, Avea Mobil Ödeme, Turkcell Mobil Ödeme veVodafone Mobil Ödeme sistemi kullanılıyor. Mobil ödemede sipariş ücreti faturanıza yansıtılıyor ya da TL bakiyenizden düşüyor. Böylece KFC lezzetlerine nakit sıkıntısı yaşamadanulaşabiliyorsunuz.Cepten Ödeme nedir?Cepten Ödeme (mobil ödeme) alışveriş ve ödemelerin tek bir SMS ile kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan servistir. KFC’de cepten ödemenin geçerli olduğu satışkanalları ise Çağrı Merkezi ve www.kfcturkiye.com web adresi.Sistem nasıl işliyor?kfcturkiye.com.trweb adresi üzerinden sipariş vermek isteyen kişi çıkan ekrana cep telefonunumarasını yazıyor. Cep telefonuna gelen SMS onaylanınca teslimat adresine siparişgönderiliyor.444 3 555 KFC Lezzet Hattı’nı arayarak sipariş verirken ise, çağrı merkezi elemanı çıkanekrana manuel olarak tutarı ve kullanıcının cep telefonunu yazıyor. Kullanıcı, cep telefonunagelen onay SMS'ini ‘Onay’ ya da ‘Evet’ yazarak cevaplıyor.Mobil Ödeme hizmeti, KDV dahil toplam 1,50 TL olarak Avea, Turkcell veya Vodafone MobilÖdeme ile kullanıcıların faturasına yansıtılıyor veya TL bakiyesinden düşüyor. SMS ücreti Aveave Turkcell’de: 50 Kr (KDV, OIVli), Vodafone’da 41 Kr (KDV, OIVli). İşlemin tamamlanması içincep telefonunuza gelecek SMS’e onay vermek gerekiyor.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.